Šarvojimo salės

Atsisveikinimo erdvės Telšiuose ir Varniuose.

Debesų salė

Pravėrus šios atsisveikinimo erdvės duris pasitinka šviesa: balto marmuro detalės ir modernus apšvietimas kuria lengvumo jausmą. Naujai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą, reguliuojamą garso sistemą lubose ir jaukiai įrengtą poilsio kambarį su virtuvėle.

Mėnesienos salė

Ši atsisveikinimo erdvė spinduliuoja elegancija: juodų detalių ir paauksuotų šviestuvų dermė kuria prabangos jausmą. Šiuolaikiškai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą ir reguliuojamą garso sistemą lubose. Greta esantis poilsio kambarys su virtuvėle taip pat puošnus: virš stalo kabo paauksuoti šviestuvai, įrengtas modernus virtuvės spintelių apšvietimas.

Kopų salė

Ši atsisveikinimo erdvė apgaubia šiluma: smėlio spalvos detalės ir jaukus apšvietimas suteikia ramybės. Moderniai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą ir reguliuojamą garso sistemą lubose. Greta esantis poilsio kambarys su virtuvėle leis atsikvėpti ir pabendrauti su artimaisiais.