Laidojimo paslaugos

Viskas, ko gali prireikti paskutinei kelionei

laidojimo paslaugos

Ritualinis kremavimas

Jei pagal velionio tradicijas ir valią pageidautumėte ritualinio kremavimo, tai atlikti galime greičiau nei per 24 valandas. Padėsime išsirinkti kremavimui skirtą karstą bei urną, nugabensime velionį, o kremavimo procedūrai įvykus, pargabensime urną artimiesiems. Taip pat kuriame specialiai urnoms pritaikytas dekoracijas šarvojimo salėje.

Daugiau
Gedulo floristika

Profesionalūs Telšių gedulo namų floristai pasirūpins gėlėmis, skoningomis jų kompozicijomis bei vainikais.

Daugiau
Velionio transportavimas

Telšiuose ir Telšių rajone paimame velionio kūną bei jį balzamuojame, o iki laidojimo velionį laikome specialiai tam pritaikytoje šaldomoje erdvėje.

Daugiau
Gedulinga muzika

Muzika ramina, todėl pasirūpinsime muzikiniu fonu apeigų metu: galite rinktis iš įrašų, giesmininkų ir gyvos instrumentinės muzikos atlikėjų.

Šarvojimo detalės

Detalėse slypi grožis: žvakės, velionio portretas, įkapės ir kiti laidojimo apeigoms skirti reikmenys, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, sukurs tinkamą atmosferą.

Karstai ir urnos

Natūralaus, šviesinto ir tamsinto medžio karstai bei medinės, metalinės ar keramikinės urnos – padėsime išsirinkti tinkamiausią.

Dokumentų tvarkymas

Kad galėtumėte rūpintis tuo, kas iš tikrųjų svarbu, mes tvarkome visus dokumentus savivaldybėje, registruojame mirties faktą ir užtikriname, kad gautumėte vienkartinę laidojimo pašalpą.

Kapavietės paruošimas

Teikiame duobės kasimo paslaugas. Taip pat padedame organizuoti karsto ar urnos nešėjų paslaugas.

Tarptautinis palaikų transportavimas

Netekus artimojo svetimoje šalyje, pasirūpinsime palaikų transportavimu iš bet kurios pasaulio vietos. Platus partnerių tinklas skirtingose šalyse užtikrins greitą, sklandų bei kokybišką transportavimą.

Viskas pagal jus

Nėra dviejų vienodų laidotuvių. Todėl norėdami jūsų atsisveikinimą su artimuoju paversti gražiausia paskutine švente, teikiame kur kas platesnį paslaugų spektrą. Susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales.

Skambinkite bet kuriuo paros metu:

+370 (611) 58841