Privatumo politika

Bendroji informacija

Ši privatumo politika nustato interneto svetainės https://www.telsiugedulas.lt/ lankytojų ir kitų duomenų subjektų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir su asmens duomenų tvarkymu susijusių duomenų subjektų teisių įgyvendinimo tvarką. Asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones nustato Uždaroji akcinė bendrovė "Tela", juridinio asmens kodas 180101820, registruotos buveinės adresas Iždinės g. 2, Telšiai, Lietuvos Respublika, el. pašto adresas info@tela.lt (toliau – Valdytojas).

Valdytojas gali bet kuriuo metu peržiūrėti ir pakeisti privatumo politiką, todėl rekomenduojame periodiškai patikrinti, ar esate susipažinę su aktualia privatumo politikos redakcija. Aktualios privatumo politikos redakcijos paskelbimo data yra nurodyta viršutinėje šio interneto puslapio dalyje.

Interneto svetainės lankytojų ir kitų duomenų subjektų asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis galiojančiais teisės aktais ir užtikrinant tinkamas technines bei organizacines asmens duomenų saugumo priemones.

Valdytojas jūsų pateiktus ar paties Valdytojo surinktus asmens duomenis naudoja tik privatumo politikoje nurodytais tikslais. Jūsų asmens duomenys perduodami duomenų tvarkytojams, teikiantiems informacinių sistemų priežiūros paslaugas, interneto svetainės talpinimo bei priežiūros paslaugas. Įstatymuose numatytais atvejais jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti kompetentingoms valdžios institucijoms. Kiti jūsų asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims (Valdytojo partneriams, duomenų tvarkytojams ir kt.) atvejai yra nurodyti atskirose privatumo politikos skiltyse.

Interneto svetainėje yra nuorodų į Valdytojui nepriklausančias interneto svetaines (pavyzdžiui, facebook.com). Valdytojas nėra atsakingas už šių svetainių taikomas privatumo politikas, todėl rekomenduojame būti aktyviems ir susipažinti su interneto svetainių, į kurias esate nukreipiami, privatumo politikomis.

Interneto svetainės lankytojų asmens duomenys, slapukų naudojimas
Slapukų naudojimas

Interneto svetainėje yra naudojami „slapukai“ (angl. cookies) – maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų įrenginyje (pavyzdžiui, kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetėje), kai jūs naršote interneto svetainėje.

Interneto svetainėje naudojami slapukai mums yra reikalingi, kad galėtume:

  • užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą;
  • užtikrinti optimalų interneto svetainės greitį ir saugumą;
  • sužinoti interneto svetainės ir atskirų jos puslapių, dalių lankomumą, analizuoti interneto svetainės lankytojų srautus (apsilankymo datą ir laiką, naudojamas naršykles, įrenginių rūšis ir jų ekrano dydžius) ir tokiu būdu nuolat tobulinti interneto svetainę, kad būtų geriau patenkinti jūsų poreikiai.

Interneto svetainėje naudojami pirmosios šalies slapukai. Šiuos slapukus nustato ir kontroliuoja Valdytojas, o ne išorės organizacija.

Apsilankius interneto svetainėje yra įrašomi ir trečiųjų šalių slapukai. Tikslią informaciją apie trečiųjų šalių naudojamų slapukų funkcijas ir jų renkamus asmens duomenis galite rasti šių trečiųjų šalių privatumo / slapukų politikose (pavyzdžiui, Google privatumo politikoje) arba susisiekę su slapukus siunčiančios trečiosios šalies kontaktiniu asmeniu.

Su interneto svetainėje naudojamų slapukų specifikacijomis galite susipažinti žemiau pateikiamoje lentelėje.

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslas ar paskirtisNaudojami duomenysGaliojimo laikasSlapuko pobūdis
_ga„Google Analytics“ slapukas, naudojamas naudotojams identifikuotiHTTP2 metaiStatistikos
_gid„Google Analytics“ slapukas, naudojamas naudotojams atskirtiHTTP1 dienaStatistikos

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi tinkamai tvarkyti asmens duomenis savo klientų atžvilgiu ir visas tvarkymo sąlygas, įsipareigojimus ir principus yra numačiusi „Google Ads“ asmens duomenų tvarkymo sąlygose (eng. Google Ads Data Processing Terms), apie tai galite plačiau paskaityti čia .

Sužinoti, kokie konkretūs slapukai buvo įrašyti jums apsilankius interneto svetainėje, galite patikrinę savo naršyklės nustatymus. Jei naudojate Google Chrome naršyklę, informaciją apie įrašytus slapukus rasite paspaudę kairėje adreso laukelio pusėje esantį mygtuką.

Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus, ar ne. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną.

Kontaktinė informacija

Jei turėtumėte su privatumo politika susijusių klausimų, susiekite su mumis ir mes jums padėsime:

info@tela.lt