Telšių gedulo namai

Debesų salė

Pravėrus šios atsisveikinimo erdvės duris pasitinka šviesa: balto marmuro detalės ir modernus apšvietimas kuria lengvumo jausmą. Naujai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą, reguliuojamą garso sistemą lubose ir jaukiai įrengtą poilsio kambarį su virtuvėle.

Kopų salė

Ši atsisveikinimo erdvė apgaubia šiluma: smėlio spalvos detalės ir jaukus apšvietimas suteikia ramybės. Moderniai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą ir reguliuojamą garso sistemą lubose. Greta esantis poilsio kambarys su virtuvėle leis atsikvėpti ir pabendrauti su artimaisiais.

Mėnesienos salė

Ši atsisveikinimo erdvė spinduliuoja elegancija: juodų detalių ir paauksuotų šviestuvų dermė kuria prabangos jausmą. Šiuolaikiškai įrengta ir erdvi salė talpina iki 40 žmonių. Čia rasite oro kondicionierių, rekuperacinę sistemą ir reguliuojamą garso sistemą lubose. Greta esantis poilsio kambarys su virtuvėle taip pat puošnus: virš stalo kabo paauksuoti šviestuvai, įrengtas modernus virtuvės spintelių apšvietimas.

Kaštonų salė

Įžengus į šią atsisveikinimo erdvę, aplanko auksinio rudens vakaro dvelksmas: erdviausia mūsų salė suteikia vietos mintims, o rusvo marmuro akcentai kuria taurią nuotaiką. Pagal naujausius standartus įrengta salė talpina iki 70 žmonių. Oro kondicionierius, rekuperacinė sistema ir reguliuojama garso sistema lubose – viskas čia Jūsų patogumui. O šalia esantis poilsio kambarys su virtuvėle ir laisvalaikio zona, puošta M. K. Čiurliono tapybos motyvais, taps prieglobsčio ir susikaupimo vieta.